facebook_page_plugin

1. Princess volume

princess volume lido 1 ml

2. Restylane Lyps Lidocaine jest jałowym, przezroczystym żelem, zawierającym stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego z dodatkiem 0,3%chlorowodorku lidokainy. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do jednorazowego użytku. Preparat jest dostarczany w szklanej strzykawce z końcówką Luer-Lock 1ml.

Restylane Lyps Lidocaine 1x1ml

Do każdej strzykawki załączone są dwie jałowe jednorazowe igły 29 GTW (cienkościenne). Zamiast igły można użyć sterylnej, tępo zakończonej kaniuli o rozmiarze 25-27G.

Skład:

  • Stabilizowany kwas hialuronowy 20mg/ml
  • Chlorowodorek lidokainy 3mg/ml
  • Sól fizjologiczna buforowana fosforanami q.s.

Restylane Lyps Lidocaine przeznaczony jest do uwydatniania ust.Należy go wstrzykiwać podśluzówkowo. Dodatek łagodzący ból lidokainy zwiększa komfort podczas zabiegu.

Restylane Lyps Lidocaine jest wypełniaczem, który poprzez zwiększenie objętości tkanki uwydatnia usta, aż do uzyskania pożądanego efektu. Nadawanie objętości oraz działanie liftingujące wynikają ze zdolności stabilizowanego kwasu hialuronowego do wiązania dużej ilości wody.

3. StylAge M Lidocaine

7 large

Laboratorium Vivacy dzięki zaawansowanej technologii IPN Like, łącząc usieciowany kwas hialuronowy, naturalny antyoksydant (mannitol) oraz lidokainę, stworzyło produkt charakteryzujący się niezwykłą elastycznością.

StylAge M Lidocaine gwarantuje wyjątkowo naturalny efekt korekcji i zapewnia pacjentowi najwyższy stopień komfortu podczas zabiegu. Najwyższej jakości kwas hialuronowy o stężeniu 20 mg/g, zamknięty w postaci żelu, bez bólu wypełnia zmarszczki i wygładza powierzchnię skóry, a mannitol, który naturalnie występuje m.in. w warzywach, owocach i algach, przeciwdziała szkodliwemu działaniu wolnych rodników oraz redukuje ryzyko powstawania siniaków i obrzęków w trakcie zabiegu. Mannitol dodatkowo zabezpiecza kwas hialuronowy przed tzw. starzeniem oksydacyjnym.

StylAge M Lido to najlepiej sprzedający się produkt z gamy StylAge na całym świecie, który pozwala na uzyskanie bardzo naturalnych efektów bez względu na rodzaj korekcji i zastosowaną technikę. StylAge M z lidokainą pozwala na wypełnianie zmarszczek, modelowanie kształtu ust i nadawanie im objętości, jak również na korygowanie okolic jarzmowych i skroniowych. StylAge M z lidokainą świetnie sprawdza się również w korekcji doliny łez oraz odmładzania skóry dłoni.