facebook_page_plugin

Gdy widzisz doskonałe twarze aktorek, piosenkarek, prezenterek telewizyjnych, zastanawiasz się nad ich perfekcyjnym makijażem. Odpowiedź jest prosta, każda z nas może zmienić swój wizerunek, usunąć każdą skazę, która nas unieszczęśliwia. Możemy to wszystko zmienić za pomocą makijażu permanentnego. Wtedy przekonamy się, że nie tylko osoby medialne mają idealny zarys brwi, podkreślone subtelnie oczy i doskonały kontur ust.
Jak działa makijaż permanentny: - podkreśla kontur ust, - nieznacznie zmienia ich kolor, - podkreśla, koryguje zarys brwi, - optycznie zagęszcza rzęsy, - podkreśla oczy kreską dolną.
Makijaż permanentny przeznaczony jest dla każdej kobiety w celu podkreślenia jej naturalnego piękna. Jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które poświęciły się karierze i nie mają czasu na codzienny makijaż. Jest idealny dla kobiet aktywnych: pływających, uczęszczających do sauny lub siłowni.

Do makijażu permanentnego używamy renomowanych produktów Bek&Bek i BioEvolution.


Makijaż permanentny jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin branży kosmetycznej. Technika makijażu permanentnego polega na wprowadzeniu hipoalergicznych barwników syntetycznych do zewnętrznych warstw skóry.

Makijaż permanentny ma szeroką gamę zastosowań: od podkreślenia konturu ust, zmiany pełnego koloru ust, podkreślenia zarysu brwi czy wykonania kresek na powiekach, do zabiegów medycznych takich, jak tuszowanie blizn czy przebarwień. Efekt zabiegu widoczny jest przez kilka lat. BioEvolution zapewnia najwyższą jakość popartą certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 13485 (europejski standard medyczny).

Najnowsza metoda pigmentacji brwi to Microblading

To jedna z obecnie najbardziej popularnych metod z zakresu pigmentacji brwi. Wykorzystuje innowacyjne techniki pigmentacji, nacięć oraz nadawania kształtu brwiom. Zabieg wykonywany jest ręczną metodą za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł. To w 100 % naturalny efekt brwi.

Dla kogo?

1. Masz mało czasu na makijaż? Wołałabyś pospać nieco dłużej?
2. Wcale się nie malujesz, a mimo to chciałabyś wyglądać piękniej i bardziej świeżo?
3. Nosisz okulary lub szkła kontaktowe, przez co masz problemy z wykonaniem makijażu? Wzrok już nie ten i wykonanie makijażu sprawia Ci kłopot?
4. Czy z biegiem lat czerwień Twoich ust straciła kolor?
5. Jesteś uczulona na kosmetyki kolorowe?
6. A może chciałabyś dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody? Wyglądać inaczej?
7. Czy często podróżujesz, zażywasz morskich kąpieli, korzystasz ze spa, łaźni parowych gdzie nawet najlepsze tusze wodoodporne nie spełniają Twoich oczekiwań?
8. Prowadzisz aktywny tryb życia? Zajmujesz się sportem i marzysz by mieć przy tym delikatny makijaż którego nie trzeba poprawiać?
9. Twoje brwi są rzadkie, oczy małe, a usta blade, wąskie lub o nieregularnym kształcie?
10. Po chemioterapii zostałaś pozbawiona brwi i rzęs?

Przygotowanie do zabiegu

Chcąc zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia opryszczki, profilaktycznie przed wykonaniem pigmentacji ust, zaleca się przyjmowanie przez 5 dni przed zabiegiem oraz 5 dni po zabiegu preparatu HEVIRAN (na receptę, ewentualnie lekarz może zalecić inne dawkowanie) - 2 razy dziennie po jednej tabletce - 400 mg. Podobnie postępujemy przed wykonaniem korekty ust.

Aby zwiększyć absorpcję pigmentu w dniu poprzedzającym zabieg, należy na ustach wykonać peeling, a następnie nałożyć delikatny krem.

Pielęgnacja po zabiegu

Podczas wykonywania zabiegu może dojść do obrzęku i podrażnienia (tendencje indywidualne). Jest to naturalna reakcja, a objawy szybko ustępują. Już następnego dnia po zabiegu można się śmiało pokazać w pracy, pod warunkiem, że nie będzie nam przeszkadzać intensywne zabarwienie pigmentowanych miejsc. W 2-3 dniu po zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać, dlatego istotne jest stałe nawilżanie specjalnym kremem. W 3-4 tygodniu po zabiegu, początkowe zabarwienie blednie o 40-50%. Dlatego nie należy się niepokoić tym, że bezpośrednio po zabiegu zabarwienie jest wyjątkowo intensywne.
Stosowanie przez ok. 7 dni po zabiegu kremu AFTER CARE BioEvolution przyspiesza w znacznym stopniu proces gojenia i zabezpiecza przed ewentualnymi infekcjami. Składniki kremu działają przeciwzapalnie, przeciwkrwotocznie, bakteriobójczo, naprawczo i regenerująco na naskórek. Szybki proces regeneracji sprawia, że w skórze pozostaje więcej barwnika.

Po minimum 28 dniach po zabiegu (czas potrzebny na pełną regenerację naskórka) wykonuje się korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów.
Przez okres ok. 1 miesiąca po pierwszym zabiegu i po korekcie nie należy korzystać z sauny, siłowni, basenu, solarium oraz przebywać na słońcu (gdyż może dojść do przebarwień).
W przypadku pigmentacji ust należy pamiętać, by po zabiegu przez jeden tydzień wszystkie napoje pić przez słomkę. W tym okresie nie należy również się całować.

Przeciwskazania

  • ciąża, anemia, bielactwo, cukrzyca, łuszczyca, hemofilia
  • infekcja dróg oddechowych
  • przyjmowanie leków sterydowych i antybiotyków
  • opryszczka (w aktywnej fazie i nie zagojona do końca)
  • przebyte choroby gałki ocznej
  • tendencje do stanów zapalnych spojówek i odwarstwiania siatkówki
  • aparat na zębach (w wypadku ust)
  • choroby zakaźne
  • choroby nowotworowe (wymagana konsultacja lekarska)