facebook_page_plugin

Dzięki intensywnie rozwijającej się technologii możemy zaproponować Państwu innowacyjny zabieg pozwalający na niezwykle skuteczną walkę z efektami starzenia się skóry. Zabiegi wykonywane na aparacie Power Lift to nie tylko zwykła pielęgnacja, lecz dogłębne poprawienie jakości skóry. Można się pokusić o stwierdzenie, iż efekty systematycznego korzystania z zabiegów są porównywalne do "liftingu", ale bez operacji. Zaletą tych rozwiązań jest natychmiastowa efektywność idąca w parze z brakiem przeciwwskazań oraz bardzo szybkim powrotem pacjenta po zabiegu do aktywnego życia. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia miejscowego naskórka, wykorzystywany również jako terapia uzupełniająca dla pacjentów lekarzy medycyny estetycznej.
Głównym czynnikiem decydującym o bardzo wymiernych i zadowalających efektach uzyskiwanych na pacjentach jest połączenie pracy sterylną, jednorazową głowicą, poprawiającą przepuszczalność naskórka dzięki bezpiecznym mikronakłuciom, z wprowadzeniem koktajli dermaceutycznych zawierających wysoko skoncentrowane i aktywne cząsteczki, które natychmiast w sposób trwały nawilżają i wypełniają głębokie partie skóry.


Wskazania do zabiegu: - spoista i nadmiernie napięta skóra - głębokie linie mimiczne - skóra zniszczona przez promienie słoneczne, - słaba tkanka łączna, - gruba, pokryta bliznami skóra, - skóra naczyniowa.

Działanie:
- regeneracja skóry przyspieszonym podziałem komórek
- redukcja zmarszczek mimicznych i udoskonalenie twarzy
- bardzo intensywna stymulacja naskórka
- natychmiastowy i głęboki transport składników aktywnych
- reaktywowanie wszystkich funkcji skóry
- regeneracja skóry własnym podziałem komórek
- stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
- redukcja zmarszczek mimicznych i udoskonalenie kształtu twarzy
- polepszenie elastyczności skóry

Przy zakupie karnetu atrakcyjne ceny zabiegów.