facebook_page_plugin

CENTRUM URODY ESTETIC

Zapraszamy do świata Centrum Urody Estetic. Estetic to zmysł piękna. To pragnienie zaspokojenia najbardziej wymagających potrzeb w zakresie pielęgnacji ciała, zawarte w formie kompleksowych terapii kosmetycznych. Zmysł piękna inspiruje nas do pracy nad rozwiązaniami, które w najbardziej efektywny sposób zapewnią naszym Klientom satysfakcję i poczucie spełnienia. Piękno potrzebuje wyjątkowej oprawy i komfortu, stąd najwyższy standard obsługi i wyposażenia, jaki wprowadziliśmy w Estetic, dopracowując pod tym względem każdy detal. Centrum Urody Estetic to miejsce, w którym uroda i piękno zajmują centralne miejsce.


 

 

MISJA Centrum Urody ESTETIC: „Byś czuła się piękna, każdego dnia”

Centrum Urody ESTETIC jest otwarte na wszelkie potrzeby i wyzwania rynku beauty. Marzenia i oczekiwania naszych Klientek, które chcą czuć się pięknie każdego dnia wyznaczają kierunki naszego działania, począwszy od najprostszych zabiegów kosmetycznych po medycynę estetyczną i makijaż permanentny. Wysoka jakość kosmetyków na których pracujemy, wykfalifikowany personel, punktualna realizacja zabiegów kosmetycznych to nasz znak rozpoznawczy. Inspirujemy się kobiecym pięknem dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań technologiczno - kosmetycznych. Dążymy do osiągnięcia pełnej satysfakcji Klientek zachowując przy tym najnowsze standardy BHP i ochrony środowiska. Uwzględniamy potrzeby naszych pracowników i partnerów w biznesie.

 

WIZJA Centrum Urody ESTETIC: „Stać się liderem w branży beuty na Opolszczyźnie, stabilnie zwiększając udziały rynkowe”

Jesteśmy jednym z liderów w branży beauty na opolskim rynku. Kładziemy nacisk na ciągły rozwój pracowników. Wprowadzamy nowe technologie, które wspierają wykonywanie zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej oraz makijażu permanentnego. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Konsekwentne inwestujemy w wiedzę i rozwój poprzez udział w kursach, szkoleniach, targach i eventach branży beauty. Potwierdzają to liczne dyplomy i certyfikaty, naszych pracowników.

 

WARTOŚCI Centrum Urody ESTETIC:

  • PROFESJONALIZM

Wynika z wieloletniego doświadczenia oraz szerokiej wiedzy naszych pracowników. Dbamy o wysoki poziom naszych usług. Staramy się, w pełni zaspokajać oczekiwania naszych Klientek oraz współpracujących z nami Partnerów.

  • PASJA

Nasza praca jest naszą pasją. Lubimy to, co robimy. Każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, entuzjazmem i poświęceniem.

  • WSPÓŁPRACA

Praca zespołowa jest fundamentem naszej kultury firmowej, pomagamy sobie, dzielimy się wiedzą i uczymy się od siebie. Promujemy wzajemny szacunek, otwartą wymianę poglądów i stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Budujemy długofalowe relacje z Klientami i Partnerami, opierając je o kompetencje i zrozumienie potrzeb.

  • INNOWACYJNOŚĆ

Inwestujemy w nowości na rynku branży beauty, kreujemy trendy, inwestujemy w najnowocześniejsze technologie oraz realizujemy innowacyjne projekty. Zwiększamy w ten sposób potencjał i wartość firmy.

Salon-galeria

Partnerzy

fitlife mediraty opole    solarium celsus